Fashion Fascination by Mistress Adrienne
Informace k objednávce

 

Latexové modely vyrábím na zakázku podle vašich přání a individuálních požadavků. Tudíž si můžete volit barvy, změny střihu, lemování, zdobení aplikacemi. Míry si nejraději beru sama při osobní schůzce. Nebo mi je dodáte podle návodu. Pro každého zákazníka dělám jeho vlastní střih, který nevyhazuji, takže se můžete vrátit i po letech. Pokud máte nekonfekční postavu a nemůžete sehnat nic co by vám padlo nebo pokud přesně víte co chcete a nikde to není, neváhejte mi napsat. Ceny závisí na složitosti modelu a použitém materiálu. Žádné příplatky za oblečení na míru. Základ je z latexu silného 0.35 milimetrů. Používám velice kvalitní metráž od 4D.


Termíny a čekací doba

11.5.2015

Momentální stav mé pracovně-tvořící-latexové vytíženosti dosáhl značného zaplavení latexem... Další příval nových zakázek mohu začít zpracovávát až po Fetish Night a to je po 18. říjnu. Můžete si proto ideálně již teď rezervovat můj čas na Vaše Vánoční dárky.

 

Objednávka

Napište mi email s vaším přáním, co se vám v katalogu líbilo nebo pošlete nákres něčeho vlastního. Značkové oblečení nekopíruji. Napište i něco o sobě, abych si o vás udělala představu, uvítám Vaši fotku. Pokud znáte svůj barevný a stylový typ, tím lépe. Jsou dvě možnosti: s osobním setkáním a na dálku. Při osobním setkání si vezmu míry a zálohu, domluvíme detaily modelu, barvy, termín případné zkoušky a termín dohotovení. Celý proces trvá minimálně dva měsíce! Pokud máte zájem například o prádlo, je tato doba kratší. Materiály mám na "skladě" jen v malém množství. Proto na některé materiály a barvy čekám i měsíc než mi příjdou. Pokud by byl pro Vás problém dostat se za mnou do Brna, některé věci se dají udělat na dálku, pouze po emailu :). Vaše míry mi dodáte podle návodu na obrázku.


Nabídka šití z kůže

Šiju z jemných oděvních usní (ze skopovice, teletiny nebo kozinky). Kožené oblečení šiju klasicky se zkouškami, aby bylo zaručeno skvělé padnutí. Oproti dřívějšku už nenabízím oblečení z laku (košile a kalhoty), zůstávají jen lakové korzety.


Průběh zakázky

Oblečení vyrábím až dle vaši objednávky, doba vyhotovení je podle momentální vytíženosti, od 2 do 4 měsíců. Vyhrazuji si právo zakázku odmítnout. Pro závaznou objednávku uveďte své jméno, adresu a mobilní telefon. (Už se mi stalo, že mi tady ležel zaplacený korzet a neměla jsem ho kam poslat). Pokud zboží přesáhne částku 1000 kč, při objednávce zaplatíte zálohu činící polovinu konečné ceny modelu. Pokud si pro hotové oblečení nepřijdete osobně, zasílám poštou. Avšak raději si Vás v modelu prohlédnu. Poštovné na dobírku je 150 kč nebo při platbě na účet od 70 kč, podle váhy. Poštovné na Slovensko je 250 kč.
Zákazníci ze zahraničí mohou poslat platbu PayPalem.

Dodatečné úpravy (zúžení a zkrácení) jsou v ceně do 1 měsíce po převzetí. Návod na údržbu dostanete. K latexovým věcem dávám malou lahvičku leštidla. Podle občanského zákoníku (č. 37/2000) se u mého zboží jedná o prodej oděvů a doplňků, které je děláno vám na míru, takže lhůta na vrácení 14 dní bez udání důvodu zaniká. Záruční doba na výrobní vady je 2 roky.


Záruka spokojenosti: jelikož chci, abyste byli s oblečením ode mě plně spokojeni a u modelů dle vašeho přání vlastně úplně nevíte jak bude výsledek vypadat, tak v případě že by neodpovídal vaší představě, věc nemusíte převzít a doplatit. Účtovala bych si 30% z konečné ceny jako kompenzaci materiálu a práce. Tato možnost platí ještě do 5-ti dnů po převzetí a vyzkoušení v klidu doma.